Vücut Şekillendirme ve Bakım Uygulamalarımız

Bölgesel Zayıflama nedir? Nasıl uygulanır?

DS Slim, teknolojik cihazlar ile uygulanan gevşek ve yumuşak cilt ve selülit bölgelerinde, vücuttaki yağ tabakasının yoğunlaştığı yerlerde uygulanan radyo frekans dalgaları ile yağı parçalama işlemidir.

Seansta hiçbir ağrı hissedilmez ve seanstan sonra günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama ile kaç cm incelme elde edilir?

100’den fazla klinik çalışmada, en az 1.5 cm ve değişen sonuçlarla 5 cm’ye kadar gözle görülür sonuçlar elde edilmiştir. DS slim uygulamasında incelme, vücut tipinize ve yağ oranınıza göre değişebilir.

DS Slim uygulamasında herhangi bir zarar var mı?

Yüksek frekanslı ses dalgaları, ev sterosundan daha zararlı değildir.

Seanstan Önce ve Sonra Ne Dikkate Alınmalı?

Seanstan önce aç karnına olmak sonucu kolaylaştırır. Sonrasında ise daha az yağlı yiyecekler tüketmek yağ hücrelerinin atılımını hızlandırır. Ayrıca, seanstan önce ve sonra bol miktarda su içmek bu sürece olumlu katkı sağlar.

Sonuç kalıcı mıdır?

Yerel yağ hücrelerimiz (adipositler) ergenlik döneminde mevcut miktarlarına ulaşır ve sonraki yaşamlarında sayılarında değişiklik olmaz. Hacim olarak, dev adacıklar oluşturabilirler, bu adacıklar 4000 kat büyüklüğüne kadar ulaşabilir. Adipositlerde bulunan yağ, uygulanan iç basınç ile hücre duvarını kırar ve “ölü” yağ hücreleri venöz dolaşım ile üriner sistemde taşınır ve idrar yoluyla atılır.

Tıbben geri dönüşü imkansızdır.

Kilo kaybı mümkün müdür?, Hücre Duvarını Kırabilir mi?

Yağ erozyonu sonucu kilo kaybı kesindir, ancak seanstan sonra uygulanan alanın incelmesini garanti eder.

Kimler Seanse Giremez?

Hamile kadınlar Doğum sonrası dönemde olanlar Kardiyovasküler problemleri olanlar Kan pıhtılaşma bozukluğu olanlar Diyabet hastaları Epilepsi hastaları Cerrahi iyileşme süreçlerinde olanlar Menstruasyon dönemi haricinde 16 yaşından büyük herkese bölgesel zayıflama uygulanabilir.