Akademi

Sizi hedeflerinize başarı ile ulaştıracak

en üst düzey uzmanlık eğitimi

Dilay Şahin ve ekibi, son yıllarda dünyanın dört bir yanından yüzlerce kadının 21. yüzyılın en çok aranan güzellik hizmetini öğrenmesine yardımcı oldu.

İhtiyacınız Olan Uzmanlık Eğitimi!

Kariyer hedefinizde, ayrıcalıklı bir güzellik uzmanı olarak anılmanızı sağlayacak bir eğitim mi arıyorsunuz? Uzman bir estetisyen olarak başarılı bir kariyerin temellerini atmanıza veya işinizi önemli ölçüde büyütmenize adım adım yardımcı olacağız. El becerisinden kanıtlanmış bir pazarlama planına kadar ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz.

0:00

0:00

İhtiyacınız Olan Uzmanlık Eğitimi

Eşsiz DS V-LINE Protokolü, lipit bariyerini eski haline getirmek, doğal cilt gençleştirme süreçlerini etkinleştirmek ve cildi derinden yenilemek için özel olarak tasarlanmıştır.

  • İşlem sırasında acı hissetmezsiniz
  • Uygulama bölgesinde iz ya da leke bırakmaz
  • Sonuçlar işlemden hemen sonra fark edilir
  • Uzun süreli iyileşme sağlar
  • Sonuçlar doğal görünümlüdür

Sunduğumuz Avantajlar

GÜÇLÜ EKİP

DS V-LINE ekibi, öğrencileriyle her zaman uzun vadeli ilgilenir ve başarılı eğitiminiz için güvenilir bir ortak olarak yanınızdadır.

EĞİTİM

Kendi deneyimlerimizden ve öğrencilerimizin deneyimlerinden yola çıkarak, size sadece zanaatınızda nasıl iyi olacağınızı değil, aynı zamanda başarılı da olabileceğinizi adım adım gösterebiliriz.

NETWORK

DS V-LINE Kolajen İp Protokolu kullanan uzmanlar tüm dünyada faaliyet göstermektedir. 40’a yakın ülkede distributorlerimiz ve uzmanlarımız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

KADINLARIN SEVDİKLERİ İŞİ YAPARKEN BAŞARILI VE GÜÇLÜ BİREYLER OLARAK TOPLUMDA YER ALMALARI EN ÖNEMLİ MİSYONUMUZDUR

DS V-LINE Akademi, kollajen ip protokolunu dünyada ilk geliştiren markadır. Bu konuda ürün portfoyunu genişleterek ve tekniği uygulayan uzman sayısını arttırmaya devam ederek sürekliliği sağlama çabasındadır. DS V-LINE Akademi dünya trendlerini ve son teknolojiyi takip ederek uzmanlarına sürekli eğitimler ve seminerler sunmaktadır. Anti-aging tedavisi, cilt sorunları ve çözümleri ile ilgili teknikler dünya çapında 20.000’den fazla uzman tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda çözüm odaklı medikal ve dermakozmetik alanında kendi ar-ge ve araştırma tesislerine sahiptir.

DS V-LINE markası, teknolojiyi toplam 100.000 hasta/müşteriye uygulayarak başarısını kanıtlamış bir kuruluştur.

EĞER SİZ DE DS V-LINE AİLESİNE KATILMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ.

İşlemlerimizin Sonuçları

Bize Ulaşın

AKADEMİYE BAŞVURUN