Bölgesel Zayıflama Mümkün mü

bölgesel zayıflama mümkün mü

Bölgesel Zayıflama Mümkün mü

Her kişinin kendine has bir vücut tipi vardır ve bazı vücut tipleri dengeli bir şekilde kilo almaz, bazı bölgeler diğer bölgelere göre daha çabuk yağ bağlar ve örneğin kalça kısmı bacaklara göre daha hacimli olur yada tam tersi bacak bölgesinde yağ birikir ve kalça kısmı daha zayıf kalır, bu aynı zamanda bel bölgesi için de söylenebilir, bel ve göbek bölgesi diğer bölgelere göre yağ bağlamaya daha müsaittir. işte bu durumda bölgesel zayıflama ihtiyacı doğmaktadır ve kişiler bölgesel zayıflama mümkün mü diye merak etmektedir. bölgesel zayıflama mümkün mü sorusunun cevabı, elbette mümkündür. Bölgesel zayıflama amaçlı bir çok uygulama bulunmaktadır. 

G5 Masajı İle Bölgesel Zayıflama

G5 Masajı amacına uygun farklı başlıkları olan titreşimli bir cihaz ile uygulanan bir masajdır , g5  masajıyla bölgesel zayıflama mümkündür. Bu uygulama için özel olarak seçilen G5 başlığı ile uygulama yapılan bölgede kan akışı hızlandırılarak bölgesel incelme sağlanır. G5 Masajı deri altındaki kasları uyararak harekete geçirir ve böylece  yağ yakımı gerçekleşir.

VShape ile Bölgesel Zayıflama

VShape, vücuttaki bölgesel kiloları hedef alan bir uygulamadır. Bu uygulama vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir. VShape uygulaması, yağ hücresi zarlarını diğer hücre çeşitlerini etkilemeden  kesen akustik kesme dalgası işlemiyle başlar .Bunun yanında Unipolar radyo frekansı özelliği, cildi sıkılaştırmaya ve yapısını düzeltmeye yardımcı olur.

Ultrashape Yöntemi ile Bölgesel Zayıflama

Liposuction cerrahi bir işlem olduğu için hastanın iyileşme süresi uzundur fakat, yeni geliştirilen ameliyatsız liposuction yöntemleri, cerrahi işlemlere gerek duyulmadan, kolay bir şekilde uygulanır. Bunlardan biri Ultrashapedir . Ultrashape yönteminde, ses dalgaları ile yağ hücrelerinin parçalanması amaçlanır. Ses dalgaları, cildin altındaki yağ hücrelerine odaklanarak yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar. Hedeflenen bölgede bulunan damarlara, sinirlere ve cilde zarar vermeden sadece yağ hücreleri parçalanır. Parçalanan yağ hücreleri, metabolizmaya katılarak vücut dışına atılır. Ağrısız bir yöntemdir, anestezi altında yapılmaz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir