G5 Bölgesel Zayıflama Fiyatları

G5 masajı ile bölgesel zayıflama ve sıkılaşma sağlanabilmektedir. G5 masajının ilk seansında gözle görülür bir sonuç almak mümkündür. Ancak en iyi sonuçlar üçüncü Seanstan itibaren alınır. Kalıcı bir sonuç almak için 3 ile 7 seans arasında uygulama yaptırmak gerekir.

Titreşimli bir alet ile uygulanan masajla G5 bölgesel zayıflama ve selülit görünümünde azalma gerçekleşmesi amaçlanır. Bu uygulama için özel olarak gerçekleştirilen G5 başlığı ile uygulama yapılan bölgede kan akışı hızlandırılarak hem bölgesel incelme hem de selülit tedavisine yönelik etkili sonuçlar elde edilebilir.

G5 Masajı Nasıl Yapılır?

G5 masaj tekniği farklı başlıkları sayesinde vücudun farklı bölgelerine özel olarak uygulanabiliyor. G5 masaj tekniğinde cihazdaki başlıklar titreşimsel hareketler ile uygulama bölgesinde gezdirilir. Hiçbir cerrahi müdahale olmadan g5 bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi imkanı sunduğu için özellikle tercih edilen bu masaj tekniğinin etkilerini arttırmak için çeşitli bitkisel yağlar da kullanılabiliyor.

G5 uygulama süresi Yaklaşık olarak yarım saattir. G5 etkili bir yöntemdir fakat etkilerinin tam olarak görülebilmesi için birden fazla seans uygulanması gerekir.  Bununla beraber kişilerin aynı zamanda beslenmelerine dikkat etmeleri ve spor yapmaları gerekmektedir. Ayrıca bu masajın soğuk lipoliz, endopeel vb. uygulamalar ile kombine edilmesi ile üst düzey sonuçlar elde edilmesi de mümkündür.

G5 Masaj Hangi Bölgelere Uygulanır

G5 masajı fazla miktarda yağ birikiminin olduğu tüm bölgelerde uygulanabilir. Özellikle tercih edildiği bölgeler arasında ise kalça, bacak ve karın gibi bölgesel yağ birikiminin sık rastlandığı alanlardır. Uygulama bölgesine göre özel başlıklar kullanılır ve seans sayısı da buna göre farklılık gösterir.

G5 Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bu masajın etkilerini görebilmek için 3 ile 10 seans uygulaması alınmalıdır. Bu uygulamanın fiyatları verilen hizmet içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu tedavi yöntemleri ile hizmet ararken ucuz yerlerden ziyade kaliteli ve güvenilir merkezlerden hizmet alınması doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra G5 bölgesel zayıflama fiyatları hakkında detaylı bilgi işlemin yapılacağı merkezden alınabilir.

Dikkatinizi Çekebilir!