G5 Seans Fiyatları

G5 masajının etkilerini görebilmek için 3 ile 10 seans uygulaması alınmalıdır. Bu uygulamanın fiyatları verilen hizmet içeriğine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu tedavi yöntemleri ile hizmet ararken ucuz yerlerden ziyade kaliteli ve güvenilir merkezlerden hizmet alınması doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra G5 seans fiyatları hakkında detaylı bilgi işlemin yapılacağı merkezden alınabilir.

G5 masaj tekniği farklı başlıkları sayesinde vücudun farklı bölgelerine özel olarak uygulanabiliyor. G5 masaj tekniğinde cihazdaki başlıklar titreşimsel hareketler ile uygulama bölgesinde gezdirilir. Hiçbir cerrahi müdahale olmadan g5 bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi imkanı sunduğu için özellikle tercih edilen bu masaj tekniğinin etkilerini arttırmak için çeşitli bitkisel yağlar da kullanılabiliyor.

G5 seans süresi Yaklaşık olarak yarım saattir. G5 etkili bir yöntemdir fakat etkilerinin tam olarak görülebilmesi için birden fazla seans uygulanması gerekir.  Bununla beraber kişilerin aynı zamanda beslenmelerine dikkat etmeleri ,spor yapmaları ve bol su tüketmeleri gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir!