Boyun Bölgesi Kırışıklıkları

Boyun Bölgesi Kırışıklıkları

Boyun bölgesi kırışıklıkları oluşmasının en önemli nedeni, boyun derisinin  ince yapıya sahip  olmasıdır. Bu hassas yapı yüzünden boyun derisi, zamanın beraberinde getirdiği olumsuzluklara karşı savunmasız bir duruma gelmektedir. Bu ince ve hassas yapılı deri, sık kilo alıp vermek, boyun kaslarının daha fazla kullanılması, yer çekimi, yaşlanmak ve güneşe aşırı derecede maruz kalmak gibi faktörler yüzünden deforme olmaktadır. Boyun bölgesi Elastikiyet kaybının en hızlı yaşandığı bölge olan boyun bölgesi, aynı zamanda bakım konusunda en fazla ihmal edilen bölge olduğundan çabuk kırışır

Boyun Bölgesi Kırışıklıkları Somon DNA

Somon DNA enjeksiyonu ile cilt yaşlanması yavaşlatılarak yeniden yapılanma süreci tetiklenmektedir.

Somon DNA saf hyaluronik asit ve somon balığı spermlerinden DNA molekülleri sayesinde ciltte hücre yenilemesi sağlar aynı zamanda hızlı bir gençleşme ve canlandırma sağlar.

Somon dna boyun bölgesi kırışıklıkları için bir çeşit vitamin takviyesidir. Somon DNA tedavisi somon sütünden elde edilen bir proteindir. Yaş ilerlemesi ile birlikte, subkütan dokunun en önemli takviyeleri olan kollajen ve elastinin sentezi yavaşlar ve hyalüronik asit miktarını azaltır.

Cilt İçin Kolajen

Boyun Bölgesi Kırışıklıkları Pb Serum Mezoterapisi

Pb serum mezoterapisi, yüksek molekül ağırlıklı gevşek çapraz bağlı hyaluronik asit ve lipaz, liyaz, kollajenaz enzimleri ile boyun ve dekoltedeki ince kırışıklıkların azalmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlayan bir mezoterapi uygulamasıdır.

Cildin durumuna göre 3 hafta aralıklarla 1-3 seans uygulama yapılmaktadır. Pb serumu oluşturan aktif maddeler enzimlerdir. Enzimler sağlıklı bir insanın biyolojik sisteminin bir parçasıdır, vücudu onarır ve gençleştirir.

Boyun Bölgesi Kırışıklıkları H-100 Aşısı

içeriğindeki hyaluronik asit, aminoasitler, vitaminler ve DMAE ile nemlendirme, lifting ve kollajen sentezini uyarmaktadır. H100 aşısı, deforme olan, sarkan, kırışıklık oluşan, nemini kaybeden ve hasar gören ciltlerin tedavisinde kullanılmaktadır. H-100 aşısı, cildin nem kapasitesini arttırarak yaşa ve ciltteki hasara bağlı olarak cildin sentezleyemediği vitaminleri direkt olarak cilt altına ulaşmasını sağlamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir!