Yüz Gençleştirme Yöntemleri

Günümüzde bir çok yüz gençleştirme yöntemleri mevcuttur. Ameliyatsız estetik uygulamalar içinde yüzde lifting ve antiageing etkisi en yüksek olan tedavi yöntemlerinden biridir. Hyaluronik asit içerikli dolgu maddelerinin kişiye özel kombinasyonları ile tüm yüz bölgesine tek seferde yapılan bir uygulamadır. Yanak ve elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesinin esası ve temeli oluşturduğu, şakak-çene ve çene hattı gibi yüz konturunu oluşturan bölgelerin netleştirildiği, göz altı, nazolabial, marionet, burun ve dudak gibi ince detayların tüm yüze bütünsel bir yaklaşımla tasarlandığı, detaylı ve tecrübe gerektiren, tüm yüzün yeniden planlandığı bir dolgu uygulamasıdır.

Yüz Gençleştirme

Yüz mezoterapisi ile Yüz Gençleştirme

 Mezoterapi ,cilt gençleştirme tedavi yöntemlerinden biridir. İçeriğinde hyaluronik asit, vitamin, mineral içeren kokteylleri derinin orta tabakasına enjekte ederek cildin beslenmesi sağlanmakta, cildin su ve nem tutma kapasitesi artmaktadır. Kişisel ihtiyaçlara göre ortalama 2-3 haftada bir toplamda 4-6 seans uygulama yapılır. Tedavi tamamlandığında kuru bir cildin yoğun bir şekilde nemlendiği, ciltteki sarkmaların azaldığı, uzun süreli lifting etkisinin elde edildiği, cilt bariyerinin güçlendiği, ince kırışıklıkların azaldığı, renk tonundaki düzensizliklerin kaybolduğu ışıl ışıl bir cilt edilir

PRP ile Yüz Gençleştirme Yöntemi

vücuda herhangi bir yabancı madde veya ilaç vermeden tamamen kendi kanınızdan plazmasının ayrıştırılarak, kullanarak doğal bir güzellik sağlamasıdır. PRP ile cilt gençleştirme en sık yüze uygulanmakla birlikte, boyun, dekolte ve el içinde kullanılabilir. Tedavi edilmek istenen bölgeye tek başına uygulanmakla birlikte özellikle lazer, mikro iğneleme, iğneli radyofrekans uygulamalarından sonra yapılan PRP derinin daha hızlı iyileşmesini sağlar. Cildimizdeki yaşla birlikte oluşan çizgileri, kırışıklıkları, lekeleri, renk tonundaki düzensizlikleri ortadan kaldırır. Cildin elastikiyeti, parlaklığı artarken daha canlı, ışıl ışıl bir cilt elde edilir. 3-4 seanstan oluşan kürler halinde yılda 1 uygulama önerilir.

Dikkatinizi Çekebilir!