Kalça Kaldırma

Kalça Kaldırma işlemi sayesinde kişiler, kendi vücudundaki orantısızlıkları ortadan kaldırabilir ve orantılı bir vücuda sahip olabilir. Kalçanın protezlerle, yağ enjeksiyonlarıyla ve çeşitli dolgularla dik hale getirilmesi mümkündür.

Kalçaların fazla düz olması, sarkık bir görünüme sahip olması, genetik problemlerden ötürü düz görünmesi insanların kalça kaldırma işlemini tercih etmesine sebep olmaktadır.

Yağ enjeksiyonu en çok tercih edilen ve güvenli olarak görülen işlemdir. Protez ve dolgular, herkese uyum sağlamadığından dolayıyaygın değildir..Belden veya karından alınan yağların, kalçaya enjekte edilmesi vücudun tamamen olumlu bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Kalça kaldırma yani kalça estetiği, kişinin sahip olduğu vücuda olumlu etkiler sunmaktadır. Fazlasıyla düz veya sarkık kalçaların popo kaldırma, kalça estetiği ameliyatıyla düzeltilebilmesi mümkündür.  sayesinde kişi, kendi vücudunu orantılı bir görünüme ulaştırabilmektedir.

Kalça Kaldırma Uygulaması Nedir?

Kalıtsal nedenler, yaşlanma veya kilo kaybı nedeniyle kalçada şekil bozukluğu olabilir. Kişinin özgüvenini ve özsaygısını artırmak için kalça kaldırma yöntemine başvurmaktadır.yapılan kalça büyütme ameliyatı, gluteal implantlar veya otolog Yağ Transferi AFT/Brezilya Popo Kaldırma estetiği ile veya bu prosedürlerin bir kombinasyonu olarak uygulanabilir. 

Gluteoplasti veya kalça büyütme olarak da bilinen Brezilya Popo Kaldırma, hastanın kalçasının boyutunu veya şeklini değiştirmek için tasarlanmış bir kozmetik cerrahi prosedürdür. Bu özel büyütme prosedürünü erkeklerde de yapılabilir,. Prosedür, yağ transfer teknikleri veya implantlar dahil olmak üzere bir kişinin popo yapısını değiştirmek için çeşitli cerrahi yöntemler kullanır.

 

Kalça  Kaldırma Hangi Durumlarda Yapılır?

  • Daha kıvrımlı bir görünümle vücut şeklinizi vurgulamak için
  • Vücut figür dengesini geliştirmek
  • Daha yuvarlak ve dolgun bir görünüm için
  • Egzersiz ve spor yaparak istediğiniz şekil ve sıkılıkta bir popo elde edemediyseniz
  • Yaş, kilo dalgalanmaları ve diğer faktörler poponuzu şekilsiz ve düz hale getirdiyse
  • Karnınızda ve bacaklarınızda alınmasını istediğiniz yağlar varsa

Dikkatinizi Çekebilir!