Kıl Tekniği Kaş

Kıl Tekniği Kaş

Kıl tekniği kaş uygulaması yaygınlaşmadan önce dövme yöntemiyle kaş yapılmaktaydı fakat dövme kaşlar yapay bir görüntüye sahipti , dövmenin aksine kıl tekniği kaş, tamamen doğal bir görünüme sahiptir. doğal kıldan ayırt edilemeyecek şekilde deri üzerine kalıcı boyalar kullanılarak yapılan üç boyutlu kıl çizimleridir. Kıl tekniği kaş ile kaş kılının doğal çıkış yönüne uygun olarak, özenle çizilen üç boyutlu kıllar sayesinde elde edilen görüntü ile daha dolgun ve simetrik kaşlara sahip olmak mümkün.

Kıl tekniği kaş ile yüz hatlarınIza uygun ve beklentilerini tamamen karşılayacak kaşlara sahip olmanız mümkün.Kıl tekniği kaş işlemi özellikle yanlış şekillendirilen ya da genetik faktörlerden dolayı seyrek kaşlara sahip olanlar için son derece uygun bir yöntemdir.. Ayrıca sonradan herhangi bir nedenle dökülmüş kaşların doğal ve dolgun bir görünüm kazanması için de yine kıl tekniğine başvurulabilir.

Kıl Tekniği Kaş Kalıcı mı?

Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımında , kalıcılık cilt tipine ve diğer bazı faktörlere göre yaklaşık 8ay -18 ay arasında değişmektedir. Bu süre tamamen cilt tipinize göre ve uygulama sonrası bakım kalitesine göre ve kullanılan boyanın kalitesi ve içeriğine göre değişmektedir.

Kıl Teknigi Kaş Kimler Yaptıramaz?

  • Kemoterapi tedavisi devam eden kanserli hastalara uygulanamaz fakat Kemoterapi tedavisi bittikten 6 ay sonrasında islem yapılabilir.
  • 18 yaşın altındakilere.
  • Hamilelere.
  • Hemofili hastalığı olanlara.
  • Sedef, egzama gibi deri rahatsızlıkları olanlara

Dikkatinizi Çekebilir!