MAGIC SLIM

Vücudunuzun belirli bölgelerine yapılan bu cihaz ile problemli bölgelerinize veda edebilirsiniz. Bölgeye göre değişmekle beraber 15-30 dakikalık seanslar ile başarılı seasnlar gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı kolay ve rahat başlık seçenekleri ile tutarlı sonuçlar veren, Magic Slim Pro tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisi sunar.

Etkin vücut şekillendirme cihazları geliştirme konusundaki geniş tecrübesi ve bu konuda yaptığı araştırmalarımız ile sizlere güvenilir bir tedavi sunar.

Magic Slim Pro,

•Bölgesel olarak incelme,

•Cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma,

•Karın, kalça ve bacaklarda selülit görünümünde azalma,

•Yüz/Gıdı bölgesi sıkılaştırma

Ultrasonik dalgalar ile etkin bir ısıtma sağlar. Bu sayede kolajen ve elastinin büyüm- esi uyarılır ve böylece cilt gevşekliğinde azalma, vücut hacminde küçülme gerçekleşir. Vücutta genel bir iyileşme görülür.

Bölgesel olarak 1 tedavi sonrasında 1-3 cm arasında incelme sağlar. Yapılan çalışma- larda %97 hasta memnuniyeti sağlanmıştır.

Magic Slim Pro, tüm cilt tipleri ve renkleri için güvenli ve etkindir. Rapor edilmiş kısa veya uzun dönemli sağlayan etkileri yoktur.

Danışanların çoğu uygulamayı bir doku masajı kadar konforlu bulmaktadır. Danışanların hassasiyeti ve konfor seviyesine uyum sağlanarak tasarlanmıştır. Tedavi sonrası birkaç saatliğine uygulama bölgesinde ısı hissedilmesi normaldir.

Kadınlarda daha sık görülen selülit, deride çöküntülerle ve portakal kabuğu görünümüyle kendisini gösterir. Selülit oluşumunun ve kilo artışının çok çeşitli neden- leri vardır ve tedavilerin de kişiye özel olarak planlanması gerekir. Yağlanmayı taki- ben oluşan dolaşım bozukluğu selülitin oluşumuna engel olmuş ve zayıflamayı sağlamış olursunuz.

Yağları vücuttan atmaya yardımcı olan Magic Slim Pro,

Yağlanma, Selülit, Sarkma gibi sıkıntılarla çözüm olarak vücudun yeniden şekillen- dirmesine yardımcı oluyor. Magic Slim Pro, selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekellendirebilecek cerrahi olmayan bir teknolojidir.

BİZDEN HABERLER!

© 2018 DILAY SAHIN cosmetics - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.