Whatsapp ile iletişime geç

Diamond Peeling & Collagen Wonder Uygulaması

Diamond Peeling & Collagen Wonder

Diamond Peeling & Collagen Wonder Diamond Peeling uygulaması ile cildi ölü deriden arındırmak oldukça önemlidir. Cildiniz her ay kendini yeniler. Cildimizi, Epidermis (üst deri) ve Dermis (alt deri) olmak üzere iki kısma ayırabiliriz. Epidermis(üst deri) cildin % 5’lik üst kısmını oluşturur ve her ay bir kere kendini yeniler.


Diamond Peeling yardımı ile cildimizin yenilenme sürecini başlatıyoruz.


Daha sonra yüksek etkili bol kolajen & antioksidan içeren maskemizi, SKINSCRUBBER(nabız yardımı ile çalışan cihazımız) / Radio Frequency Therapy yöntemi ile uyguluyoruz. Bu yaptığımız işlem kolajen ve antioksidanların cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlıyor. Cildin buy uygulamaya ihtiyaç duymasının sebebini şöyle ifade edebiliriz; İlerleyen yaşlarda cilt yeterli kolajene sahip olmadığında ciltte derin kırışıklıklar meydana gelir, göz ve dudak çevresinde çizgiler artar, zayıf görünümlü bir yüz yapısı, çukurlaşmış şakaklar ve gözler, sarkmış bir yüz yapısı oluşur.


Tüm bunların oluşumunu engellemek adına vücudun ihtiyaç duyulan kendi kolajenini üretmesinin en etkili yöntemi, onu yeniden canlandırmaktır. Dilay Şahin Kozmetik olarak bütün bu uygulamalar yardımı ile cildi canlandırmak ve tekrar aktive edebilmek için kolajen üretimini tetikleyecek işlemlerimiz ile cildimizin yeniden yapılanmasına yardımcı oluyoruz.


Etiler Cilt Bakımı, Dilay ŞAHİN Cosmetics

DILAY SAHIN cosmetics Randevu

Rezervasyon yapmak için bize ulaşın.

+90 (212) 284 84 10 numaradan arayabilir veya
çevrimiçi destek alabilirsiniz.