Whatsapp ile iletişime geç

Kaş Silme Uygulaması

Kaş Silme

Solüsyonla silme uygulaması, hatalı yapılmış kaş veya dövme üzerine uygulanan solüsyon deri altındaki pigmenti kusturarak yüzeye çıkarma işlemidir. Deri üzerinde, doku çökmesi, yanık, yara izi keloit oluşmaz, solüsyonla yapılan silme uygulaması diğer seçeneklere göre en etkili ve acısız çok konforlu bir yöntemdir.

Kaş silme işlemi cilt altına işlenen renk pigmentlerinin silinmesi ya da renklerinin soldurulması yöntemleri ile yapılır. Bazen cilt üzerine özel solüsyon sürülerek bazen lazerle bazen de bitkisel bazı yöntemlerle bu kaş kontür silme işlemi uygulanabilir.


KAŞ SİLME NEDENLERİ?

  • Dövme ile yapılmış kaşın kırmızı, gri olması,mavi renge dönmesi
  • Mikroblading, kıl tekniği ya da diğer tekniklerle yapılmış olan kaşın rengin yayılması
  • Yapılmış olan işlemin zamanla silinmeye yüz tutması
  • Yanlış işlem yapılmış olması
  • Kaşlarda eşitlik olmaması
  • Yapılan kaşın yüz hatlarına uygun olmaması


Solüsyon İle Kaş Silme; hatalı olan kaşın üzerine özel bir solüsyon verilerek dermisin altına işlenmiş olan boyanın kusturulması ile yapılır. Solüsyonlar cilt ile uygun kimyasal barındırmayan özel malzemelerden üretilir. Kaş yapılırken kullanılan boyanın kalitesi ve derinin derinliğine göre 3-4 seansta başarı elde edilir.


ACILI BİR İŞLEM Mİ?

Lokal anestezik krem sürülerek yapılan bir işlemdir. Ağrı sızı oluşturmaz.Kaş sildirme işlemi ciltte iz bırakır mı?

Uygulama öncesi ve sonrası uymanız gereken kurallara uyduğunuz taktirde genellikle sorun yaşamadan kaşınızı silmek mümkün olabilir. Tavsiyelere uyduğunuz ve işlem sonrası nemli tutup koruduğunuz taktirde bölgede kalıcı bir hasar görülmemektedir.


Etiler Cilt Bakımı, Dilay ŞAHİN Cosmetics

DILAY SAHIN cosmetics Randevu

Rezervasyon yapmak için bize ulaşın.

+90 (212) 284 84 10 numaradan arayabilir veya
çevrimiçi destek alabilirsiniz.